Pokaż na stronie: 12 / 24 / 48
Uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu w gronie najlepszych w Wielkopolsce
Środa, 22 maja 2019 roku

Kinga Kaczmarek, obecnie już absolwentka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, została wyróżniona w I Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego "DACHL-Eulen"
XVIII Powiatowy Konkurs J. Polskiego

XVIII Powiatowy Konkurs J. Polskiego

Finał XVIII Powiatowego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Gostyniu 10 maja 2019 r.
Konferencja Razem przeciw przemocy

Konferencja Razem przeciw przemocy

W Gostyniu odbyła się powiatowa konferencja „Razem przeciw przemocy” (17 maja 2019 r.)
Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUSie z udziałem ekspertów PCPR

Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUSie z udziałem ekspertów PCPR

Gostyński oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zorganizował „Dzień Osób z Niepełnosprawnością z ZUS”
Czujki dymu i czadu dla mieszkańców

Czujki dymu i czadu dla mieszkańców

Wymieniają doświadczenia, pogłębiają przyjaźnie

Wymieniają doświadczenia, pogłębiają przyjaźnie

Sześcioosobowa delegacja z Unterallgäu gościła w powiecie gostyńskim. Podczas roboczej wizyty partnerzy z Niemiec przyglądali się pracy referatu komunikacji oraz dyskutowali na temat fotowoltaiki i edukacji ekologicznej.
75. rocznica sformowania 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w Śremie

75. rocznica sformowania 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w Śremie

16 maja uczniowie klas wojskowych I bL i II aL z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi wraz z opiekunami wzięli udział w obchodach 75. rocznicy sformowania 6 batalionu dowodzenia Sił Powietrznych w Śremie.
W ZSO w Gostyniu kochają piłkę ręczną

W ZSO w Gostyniu kochają piłkę ręczną

12 maja młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu wzięła udział w "piłkarskim" wydarzeniu roku. W poznańskiej hali widowiskowo-sportowej Arena odbył się Finał Pucharu Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Zmierzyły się w nim zespoły z Kielc i Płocka.
Kręci ich bezpieczeństwo
Środa, 15 maja 2019 roku

Kręci ich bezpieczeństwo

7 maja na gostyńskim rynku odbyło się „Spotkanie z profilaktyką”. Mieszkańcy mogli przyjrzeć się pracy służb ratunkowych oraz wziąć udział w badaniach profilaktycznych.
Co wiesz o powiecie? Przystąp do wielkiego testu
Środa, 15 maja 2019 roku

Co wiesz o powiecie? Przystąp do wielkiego testu

Co jest stolicą powiatu gostyńskiego? Jak wygląda logo? Ilu radnych zasiada w radzie? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, zmierz się w Wielkim Teście o Powiecie Gostyńskim, który będzie miał miejsce 4 czerwca w auli Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu.