Pokaż na stronie: 12 / 24 / 48
Czas wyłonić największe piłkarskie talenty w województwie wielkopolskim
Piątek, 20 kwietnia 2018 roku

Czas wyłonić największe piłkarskie talenty w województwie wielkopolskim

Turniej piłkarski „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 23-25 kwietnia wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat w regionie.
XV Gala Sportów Walki za nami
Piątek, 20 kwietnia 2018 roku

XV Gala Sportów Walki za nami

XV Gala Sportów Walki za nami. Impreza dostarczyła wszystkim ogromnej dawki emocji i adrenaliny.
XV Otwarte Mistrzostwa TKKF „TĘCZA” w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

XV Otwarte Mistrzostwa TKKF „TĘCZA” w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „TĘCZA” przy Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zorganizował po raz piętnasty otwarte klubowe mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc.
Z wizytą w Bawarii

Z wizytą w Bawarii

Uczniowie ZSOiZ w Krobi– już po raz kolejny mogli wziąć udział w integracyjnym wyjeździe do Niemiec, a konkretnie do pięknego miasta w Bawarii – Bad Wörishofen.
Jubileuszowy XXV Powiatowy Turniej Noworoczny

Jubileuszowy XXV Powiatowy Turniej Noworoczny

Dnia 14 kwietnia 2018 r. o godz. 9:00 w sali gimnastycznej w ZS w Bodzewie, odbył się z lekkim poślizgiem ale szczęśliwie Jubileuszowy 25 Powiatowy turniej Noworoczny w piłce koszykowej mężczyzn Grabonóg 2018.
Ogłoszenie Konkursu Grantowego – Działaj Lokalnie 2018

Ogłoszenie Konkursu Grantowego – Działaj Lokalnie 2018

Stowarzyszenie DZIECKO ogłasza Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie X” 2018
Finał XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej
Czwartek, 12 kwietnia 2018 roku

Finał XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

11 kwietnia 2018 r. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego odbył się finał XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej.
Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno- Logistyczna
Czwartek, 12 kwietnia 2018 roku

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno- Logistyczna

Jakub Krzyżaniak - laureatem II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Drzwi Otwarte  w ZSOiZ w Krobi
Poniedziałek, 09 kwietnia 2018 roku

Drzwi Otwarte w ZSOiZ w Krobi

8 kwietnia 2018 roku – w niedzielny poranek – otwarte zostały bramy i drzwi Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi.
Gospodarstwo rolne z Drzewiec nagrodzone
Czwartek, 05 kwietnia 2018 roku

Gospodarstwo rolne z Drzewiec nagrodzone

Wśród dwudziestu najlepszych rolników w Wielkopolsce znalazło się Gospodarstwo Rolne Drzewce M. Hądzlik, R. Lipowczyk. Wyróżnienie otrzymało podczas XVII edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 2017.
Drzwi Otwarte w ZSR w Grabonogu już za nami
Czwartek, 05 kwietnia 2018 roku

Drzwi Otwarte w ZSR w Grabonogu już za nami

Drzwi Otwarte 2018 już za nami. Tegoroczna impreza, która przyszłym uczniom, miała zaprezentować ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu odbywała się pod hasłem: „Grabonóg po japońsku”.