Środa, 14 listopada 2018 roku

„Bielawy Pogorzelskie inwestują w dzieci”

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli oraz Rada Sołecka w Bielawach Pogorzelskich uprzejmie informują, że w ramach realizacji projektu pod nazwą „Bielawy Pogorzelskie inwestują w dzieci”, dnia 10 listopada 2018 r. otwarto plac zabaw w Bielawach Pogorzelskich. Na wyposażenie składa się: huśtawka dwustanowiskowa, huśtawka – ważka, ławka z oparciem, dwie sztuki bujaków.

Przedsięwzięcie otrzymało dofinansowanie w ramach Programu Grantów Społecznych Powiatu Gostyńskiego realizowanego przez stowarzyszenie „Dziecko” z Gostynia.

Opracowanie: M-GOK w Pogorzeli