Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Piątek, 19 kwietnia 2019 roku

„Elektryczne Gitary” zagrają na powiatowym zakończeniu lata w Piaskach

Już po raz trzeci gmina Piaski i powiat gostyński zapraszają na „Powiatowe zakończenie lata – Piaski 2019”


Już po raz trzeci gmina Piaski i powiat gostyński zapraszają na „Powiatowe zakończenie lata – Piaski 2019”. Podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce w ostatni weekend sierpnia (31 sierpnia)  na placu przy Szkole Podstawowej w Piaskach w taneczne rytmy wprowadzą zespoły: „Spontan” i „Shantel”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Elektryczne Gitary”. 

Wspólne świętowanie zakończenie lata rozpocznie się o godz.15.00. Wówczas ruszy strefa zabaw dla dzieci. Pojawią się w niej postaci z bajek i filmów m.in. „Gwiezdnych wojen”, „Madagaskar”, „Toy Story”, „Śnieżka”, „Kopciuszek” czy „Kapitan Hook”. Dostępna będzie też strefa gastronomiczna. 

Scenę na początek opanują „Talenty Powiatu Gostyńskiego”  - zespoły wokalne z okolicy, które w ten sposób będą mogły zaprezentować się szerszej publiczności. Po nich wystąpi zespół „Spontan” –  band składający się z trzech wokalistów, który od 2015 roku podbija scenę muzyki disco polo. Następnie na scenie zagrają „Elektryczne Gitary”. Piosenki zespołu z charyzmatycznym Kubą Sienkiewiczem na czele takie jak „Killer”, „To już jest koniec” czy „Człowiek z liściem na głowie” zna i nuci niemal każdy Polak.

Na finał zaplanowano koncert grupy „Shantel” grającej muzykę z gatunku disco-dance. 

Wydarzenie współorganizowane jest przez gminę Piaski, powiat gostyński oraz Stowarzyszenie „Oliwskie Słoneczko”. Wstęp będzie bezpłatny.


Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies