Środa, 09 października 2019 roku

Bezpłatne doradztwo prawne dla przedsiębiorców 15.10 i 24.10

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego przypomina przedsiębiorcom z terenu powiatu gostyńskiego o możliwości skorzystania z pilotażowego projektu doradztwa prawnego dla przedsiębiorców.

W ramach programu będzie można skorzystać z bezpłatnego doradztwa prawnego w zakresie: prawa gospodarczego; prawa spółek; prawa pracy; sukcesji; umów handlowych; dochodzenia należności; prawa autorskiego i własności intelektualnej. Doradztwo nie obejmuje przygotowywania projektów umów, pism procesowych oraz innych dokumentów.

W październiku dyżur prawniczy będą pełnić: mecenas Przemysław Pawlicki we wtorek 15 października w godzinach 13:00 – 15:00 oraz mecenas Leszek Rozwora w czwartek 24 października w godzinach 13:00 – 15:00.

Zapisy na doradztwo prowadzi Biuro Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://bit.ly/prawo_SWPPG lub skontaktować się telefonicznie z biurem Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego pod numerem 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego