Wtorek, 18 lutego 2020 roku

Biznes na próbę – spotkanie nt. działalności nierejestrowej

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie dotyczące działalności nierejestrowej, które odbędzie się 18 lutego 2020 roku w godzinach 17:00 - 18:00 w siedzibie SWPPG (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie dotyczące działalności nierejestrowej, które odbędzie się 18 lutego 2020 roku w godzinach  17:00 - 18:00 w siedzibie SWPPG (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Na spotkaniu dowiesz się:

- jakie są zasady prowadzenia działalności nierejestrowej?

- poznasz narzędzia przydatne do prowadzenia uproszczonej księgowości przy działalności nierejestrowej

- jaką działalność nierejestrową rozliczyć w PIT?

- jakie są różnice pomiędzy działalnością gospodarczą a działalnością nierejestrową?

Ponadto, uczestnicy otrzymają proste narzędzia do prowadzenia uproszczonej księgowości. Spotkanie skierowane jest do osób, które prowadzą drobną działalność zarobkową i uzyskują przychód do 1300 zł miesięcznie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja miejsc. Rejestracji na wydarzenie można dokonać za pomocą formularza: https://gospodarka.gostyn.pl/Biznesnaprobe-spotkanientdzialalnoscinierejestrowej.html lub telefonicznie 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego