Czwartek, 18 marca 2021 roku

Dofinansowanie unijne na innowacje!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza Przedsiębiorców do udziału w projekcie: „PROINGO - Program inkubacji przemian biznesowych w MŚP o dużym potencjale innowacyjnym”, w którym zyskać można do 35 250 zł dofinansowania na innowacje.

Kto może zostać uczestnikiem programu PROINGO?

Uczestnikiem Programu PROINGO mogą być firmy:
- prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa wielkopolskiego;
- będące mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem;

- nie podlegające wykluczeniom rzeczowym i finansowym do objęcia pomocą de minimis.

Premiowane będą firmy, które:
- prowadzą działalność wpisującą się w Regionalne Inteligentne Specjalizacje
lub:
- posiadają potencjał innowacyjny

Przedsiębiorcy objęci programem PROINGO otrzymają:

• Pogłębioną analizę potencjału innowacyjnego firmy;
  • Plan działań prowadzący do wprowadzenia przemiany biznesowej w firmie;
  • Indywidualne wsparcie we wdrażaniu planu;
  • Dofinansowanie do usługi specjalistycznej w wysokości 85% kosztów netto.

Całkowita wartość wsparcia dla jednego przedsiębiorstwa wyniesie do 35 250 zł.

W programie PROINGO może wziąć udział 20 przedsiębiorstw.

Rekrutacja

Szczegółowe informacje o rekrutacji dostępne są na stronie internetowej: https://gospodarka.gostyn.pl/proingo oraz w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń a także pod numerem telefonu 537 007 087

Projekt „PROINGO - Program inkubacji przemian biznesowych w MŚP o dużym potencjale innowacyjnym” jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa 1. „Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka”, Działanie 1.3. „Wsparcie przedsiębiorczości i infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego”, Poddziałanie 1.3.1. „Wsparcie inkubacji przedsiębiorstw”, numer umowy: RPWP.01.03.01-30-0004/20-00. Całkowita wartość projektu: 531 450,72 zł. Kwota dofinansowania (EFRR): 420 750,00 zł.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego