Środa, 28 listopada 2018 roku

Dom Dziecka w Bodzewie dziękuje drogerii Rossmann

Wychowankowie, dyrekcja i pracownicy Domu Dziecka w Bodzewie serdecznie dziękują za udział w akcji „Pomagamy jak umiemy” klientom i pracownikom drogerii Rossmann. Członkowie klubu Rossmann wspierali swoimi zakupami organizacje działające w poszczególnych regionach kraju – w tym roku także Dom Dziecka w Bodzewie.  Do końca października można było również pomóc przekazując punkty zgromadzone na karcie klubowej.

Dzięki hojności klientów udało się zebrać 18 tysięcy złotych, które zostały wymienione na artykuły potrzebne  w placówce.  Dyrekcja i pracownicy dziękują wszystkim, którzy są wrażliwi na potrzeby innych. Wszystkim, którzy  choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do rozpropagowywania akcji na tak szeroką skalę i udzielili nam tak ogromnego wsparcia.

Opracowanie: Dom Dziecka w Bodzewie