Wtorek, 20 marca 2018 roku

"Dzień Kangura" w gostyńskim liceum

W czwartek 15 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu odbył się międzynarodowy konkurs matematyczny. Konkurs te stał się swoistą manifestacją o charakterze wspólnej, intelektualnej zabawy, w której wzięła udział grupa młodzieży z ZSO w Gostyniu. Była to okazja do popularyzacji matematyki, jak i intelektualnego wysiłku, podjętego również przez wielu uczniów z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych w tym samym czasie. Konkurs przeprowadził Pan Mateusz Matysiak - nauczyciel matematyki.

Opracowanie: ZSO w Gostyniu