Środa, 06 lutego 2019 roku

Floryści z Grabonoga dla zakochanych

Święto zakochanych – Walentynki już na dobre przyjęło się także w naszej kulturze. Jest to okazja, aby spotkać się z ukochaną osobą, pójść na romantyczną kolację czy… no właśnie – podarować kwiaty. Bukiet kwiatów to najpopularniejszy i najłatwiejszy prezent. Można go zrobić i udekorować samemu, tak jak zrobili to słuchacze kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie florysta na zajęciach w dniach 2 i 3 lutego br. w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu. Uczestnicy kursu przygotowali wiele propozycji, które pomogą wyrazić uczucia lub sympatię do ukochanej osoby. Udanego świętowania, samych miłych chwil i pięknych kwiatów w prezencie życzą floryści z Grabonoga.

Opracowanie: ZSR w Grabonogu