Piątek, 17 stycznia 2020 roku

Gostyński finał WOŚP - Koncert Przedszkolaków w Gostyniu

Gostyński finał WOŚP rozpoczął się tradycyjnie 11 stycznia 2020r. w GOK „Hutnik” kolorowym koncertem Przedszkolaków. Zagrały w nim wesoło, radośnie i z wielkim sercem: Przedszkole „Zielona Zatoka”, Przedszkole „Piotruś Pan”, „Przedszkole Miejskie nr 7, Przedszkole Miejskie nr”, Przedszkole „Dziecięcy Raj”, „Domowe Przedszkole”, Przedszkole „Bajka”, Zespoły taneczne „ANIMA” działające przy GOK Hutnik, „Przedszkole Miejskie nr 4”, Grupo Capoeira Brasil i Przedszkole „Kubuś Puchatek”. Zebrali razem ponad 15 tysięcy zł. Kolejne pieniądze dołożył Gostyński Turniej Kręglarski WOŚP w kręgielni OSIR w kąpieli Morsów dla WOŚP w Brzedni. Wpływały też pieniądze z imprez orkiestrowych w szkołach. Zebrano przed finałoą niedzielą ponad trzydzieści tysięcy. Powiatowy Sztab WOŚP nr 269 przy PCPR w Gostyniu dziękuje wszystkim wspierającym akcję ratowania życia i zdrowia dzieci.

Opracowanie: Powiatowy Sztab WOŚP przy PCPR w Gostyniu