Poniedziałek, 30 lipca 2018 roku

II Edycja Turnieju Małej Ligi Dzikich Drużyn na półmetku Grabonóg 2018

27 lipca 2018o godz. 16.00 na boisku wielofunkcyjnym  w Zespole Szkół RolniczychwGrabonogu, odbył się drugi z czterech zaplanowanych turniejów II Edycji Małej Ligi Dzikich Drużyn w piłkę nożnąpod hasłem: „Bezpieczne wakacje”*Grabonóg 2018* zorganizowane dla dziewcząti chłopcóww wieku gimnazjalnym i młodszych.

Organizatorami wakacyjnejligi dla dzieci są Zbigniew Klimański nauczyciel z Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu oraz Rafał Nowak.Turniej wspiera Urząd Gminy Piaski.

Do turnieju ponownie zgłosiło się 5 zespołówz gminy Piaski: „RED BULL” FC Piaski, „FC”  Bodzewo, „HURAGAN” Godurowo, „GRABO TEAM”  Grabonóg oraz „BODZEWIANKA” Bodzewo. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” 2x8 min.

Kolejność końcowapo II  turniejach przedstawiała się następująco: I miejsce zajął „HURAGAN” Godurowo, II miejsce „RED BULL”  FC Piaski, III miejsce„GRABO TEAM”  Grabonóg, IV miejsce „BODZEWIANKA” Bodzewo i V miejsce „FC”  Bodzewo.

Opracowanie: ZSR w Grabonogu