Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 02 sierpnia 2021 roku

II Turniej IV edycji Małej Ligi Dzikich Drużyn pełen niespodzianek Grabonóg 2021


Dnia 30.07.2021 (piątek) o godz. 16°° na boisku wielofunkcyjnym  w Zespole Szkół Rolniczych  w Grabonogu, odbył się  drugi z trzech zaplanowanych turniejów IV Edycji Małej Ligi  Dzikich Drużyn w piłkę nożną pod hasłem : „Bezpieczne wakacje”  z okazji 150 rocznicy śmierci   bł. E. Bojanowskiego *Grabonóg 2021* zorganizowane dla dziewcząt i chłopców  szkół podstawowych. 

Organizatorami wakacyjnego turnieju dla dzieci są Zbigniew Klimański  nauczyciel z Zespołu Szkół Rolniczych w  Grabonogu, Rafał Nowak oraz ULKS Grabonóg a sędzią Rafał Twardy. Do II turnieju zgłosił się jeszcze zespół miejscowych ”FC Kraby” Grabonóg z gminy Piaski, co w rezultacie daje nam pięć zespołów, które będą walczyć   o końcowy sukces w całej lidze.

  1. „Moje Kępy” Stefanowo
  2.  „Mało Strzeleckie Dzikusy” Strzelce Małe
  3. „FC Dzikusy” Gostyń
  4. „Spaghetti Mafia” Smogorzewo
  5. „FC Kraby” Grabonóg

Tabela po dwóch turniejach nadal pozostaje otwarta. Praktycznie na zwycięstwo w całej lidze mają wszystkie zespoły, biorąc pod uwagę fakt, że punkty w ostatnim turnieju liczą się podwójnie. Na rozstrzygnięcie trzeba będzie poczekać do ostatniego gwizdka III turnieju,  który odbędzie się już w piątek 20.08.2021 o godz. 16 , na który serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz rodziców, a emocji na pewno nie zabraknie.


Opracowanie: Zbigniew Klimański 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies