Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Środa, 09 października 2019 roku

Indywidualne Konsultacje Eksportowe dla Przedsiębiorców 23.10.2019 r

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje przypominają przedsiębiorcom o możliwości udziału w indywidualnych konsultacjach eksportowych


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje przypominają przedsiębiorcom o możliwości udziału w indywidualnych konsultacjach eksportowych. Tym razem spotkania odbędą się 23 października w godzinach 11.30 – 19.30.

Projekt dedykowany jest dla przedsiębiorców, którzy już prowadzą działalność eksportową oraz tych, których chcieliby dopiero dowiedzieć się, jak rozpocząć przygodę ze sprzedażą międzynarodową.

Podczas konsultacji przedsiębiorcy poznają narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy.

Doradca pomoże w zakresie: analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych; lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów; optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych.

Przedsiębiorca wspólnie z doradcą przejdzie przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie – gdzie i od czego zacząć? Przygotują również plan wejścia firmy na nowe rynki.

Każdemu zainteresowanemu doradca poświęci godzinę. Po spotkaniu doradca zapewnia wsparcie przez kolejne 2 miesiące. Konsultacje są bezpłatne i mają charakter indywidualny.

Aby wziąć udział w konsultacjach należy zarejestrować się poprzez formularz internetowy dostępny pod adresem: http://bit.ly/konsultacje_gire lub telefonicznie pod numerem telefonu: 537 007 087.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego


Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies