Wtorek, 18 lutego 2020 roku

Jak sprzedawać za granicę przez Internet? – z małą pomocą od Google

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie dotyczące rozpoczynania działalności gospodarczej, które odbędzie się 25 lutego 2020 roku w godzinach 17:00 -18:00 w siedzibie SWPPG (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie dotyczące rozpoczynania działalności gospodarczej, które odbędzie się 25 lutego 2020 roku  w godzinach 17:00 -18:00 w siedzibie SWPPG (ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń).

Spotkanie będzie mieć na celu przekazanie następujących informacji:

- jak zdobyć finansowanie na start, zarówno ze środków zwrotnych (pożyczki

- preferencyjne) jak i bezzwrotnych (dotacje),-

- jak wygląda proces rejestracji działalności gospodarczej,

- jakie obowiązki ma młody przedsiębiorca wobec Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Rejestracji można dokonać za pomocą formularza internetowego: https://gospodarka.gostyn.pl/Biznesnastarcie-niezbednikmlodegoprzedsiebiorcy.html lub telefonicznie: 537 007 087.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego