Piątek, 22 stycznia 2021 roku

Jest praca w Starostwie Powiatowym w Gostyniu. Ogłoszono trzy konkursy

Trzy konkursy na wolne stanowiska urzędnicze ogłosiło w ostatnim czasie Starostwo Powiatowe w Gostyniu. Poszukiwani są kandydaci do pracy w referacie ds. dróg Wydziału Komunikacji, w Biurze Zamówień Publicznych oraz w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami.

Starostwo Powiatowe w Gostyniu poszukuje kandydata na stanowisko ds. zarządzania drogami w Wydziale Komunikacji, referat ds. dróg. Od przyszłego urzędnika wymaga się obywatelstwa polskiego, nieposzlakowanej opinii oraz zdolności do czynności prawnych. Kandydat musi posiadać wykształcenie wyższe, prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność obsługi komputera. Dodatkowym atutem będzie staż w administracji samorządowej oraz w zakresie zarządzania drogami. Wymagana jest również znajomość przepisów: ustawy o drogach publicznych, samorządzie powiatowym i kodeksu postępowania administracyjnego. Dokumenty składać można w nieprzekraczalnym terminie do 1 lutego 2021 roku pocztą lub w siedzibie starostwa (decyduje data wpływu).

Kolejny wakat, na który poszukiwany jest pracownik to stanowisko ds. zamówień publicznych w Biurze Zamówień Publicznych. Od kandydata wymaga się wykształcenia wyższego, prawa jazdy kategorii B oraz znajomości obsługi komputera. Musi posiadać obywatelstwo polskie, nieposzlakowaną opinię oraz zdolność do czynności prawnych. Preferowane będzie wykształcenie wyższe w zakresie prawa, administracji lub budownictwa, staż na stanowisku ds. zamówień publicznych i w urzędach administracji samorządowej. Przyszły urzędnik musi także znać przepisy w zakresie ustawy prawa zamówień publicznych, samorządzie powiatowym i kodeksu postępowania administracyjnego. Dokumenty na to stanowisko składać można do 3 lutego 2021 roku pocztą lub w siedzibie starostwa (decyduje data wpływu).

Ogłoszono również konkurs na stanowisko ds. ewidencji gruntów i budynków w Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami. Kandydat musi legitymować się wyższym wykształceniem, prawem jazdy kategorii B oraz umiejętnością obsługi komputera. Musi także mieć obywatelstwo polskie, nieposzlakowaną opinię oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Ważna jest także znajomość przepisów: ustawy o prawie geodezyjnym i kartograficznym, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o samorządzie powiatowym oraz rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Dokumenty składać można do 3 lutego 2021 roku pocztą lub w siedzibie starostwa (decyduje data wpływu).

Ogłoszone konkursy nie są związane ze zwiększeniem zatrudnienia. Wręcz przeciwnie, na skutek zmian organizacyjnych nastąpi redukcja jednego etatu. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie urzędu oraz z Biuletynie Informacji Publicznej: