Czwartek, 08 kwietnia 2021 roku

Konkurs Fotograficzny: „Tak blisko – tak pięknie. Powiat gostyński w obiektywie”

Lubisz robić zdjęcia? Zachwyca Cię piękno naszego regionu? Weź udział w konkursie fotograficznym:  „Tak blisko – tak pięknie. Powiat gostyński w obiektywie.” Wystarczy sfotografować krajobraz, zabytek lub obiekt historyczny. Do wygranie nagrody rzeczowe o wartości 500, 300 i 200 zł.

Ideą konkursu jest przedstawienie piękna powiatu gostyńskiego (zabytki, krajobrazy, wartości historyczne). Jego uczestnikiem może zostać każda osoba pasjonująca się fotografią. W przypadku osób niepełnoletnich, wymagana jest zgoda rodzica (podpis opiekuna prawnego na formularzu) na jego udział w konkursie.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 6 samodzielnie wykonanych zdjęć. Fotografie należy przesłać w wersji elektroniczną na adres:promocja@powiat.gostyn.pl wraz ze skanem (zdjęciem) wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (załącznik).

Uczestnicy mogą nadsyłać zdjęcia do 4 maja 2021 roku. Następnie na profilu powiatu gostyńskiego na facebooku umieszczona zostanie galeria konkursowa. Mieszkańcy powiatu będą mogli oddawać w niej głosy na swoich faworytów (poprzez reakcję ,,lubię to”). Głosowanie odbywać się będzie do 17 maja 2021 roku do godz. 10.00.

Zdobywcami nagród rzeczowych o wartości 500, 300 i 200 złotych będą autorzy zdjęć, które otrzymają najwięcej polubień.

Szczegóły w regulaminie konkursu:

Formularz zgłoszeniowy w załącznik:

/web/uploads/ckeditor/files/formularz%20zg%C5%82oszeniwy%281%29.docx

Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu