Środa, 28 lipca 2021 roku

Konsultacje dotyczące Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na indywidualne konsultacje dotyczące Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Do udziału w konsultacjach zapraszamy osoby odpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych pracowników, klientów i kontrahentów, właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, osoby prowadzące działalności nierejestrowe.

Udział w konsultacjach jest bezpłatny. W trakcie spotkania będzie można skonsultować swoją politykę ochrony danych osobowych, obowiązki przedsiębiorcy w ramach RODO, dokumentację na stronę internetową.

Konsultacje odbędą się 4 lipca 2021 roku w biurze Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego w godzinach 10:00 – 12:00 (45 minut na 1 uczestnika).

Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji prosimy o zostawienie swoich danych w tym formularzu: https://forms.gle/gsB34zf7tMgkbAtB8  lub skontaktowanie się z biurem Stowarzyszenia pod numerem telefonu 537 007 087.

Konsultacje nie obejmują przygotowywania i wdrożenia dokumentacji zgodnej z RODO w konkretnej firmie!

Konsultacje poprowadzi Paweł Jastrzębski - Informatyk, absolwent studiów podyplomowych w Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Menedżerska "Milenium" z zakresu Informatyki i Technologii Komunikacyjnej, od lat zajmujący się problematyką Ochrony Danych Osobowych. Inspektor Ochrony Danych. Absolwent prestiżowych studiów podyplomowych w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk pt. Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji. Uczestnik Warsztatów "risk-based approach" (podejście oparte na ryzyku) wg rozporządzenia PE i Rady (EU). Konsultant, audytor i szkoleniowiec w podmiotach zobowiązanych do stosowania prawa Ochrony Danych Osobowych.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego