Czwartek, 20 lutego 2020 roku

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniach

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu pt. „KOCIOŁEK czyli gar MUZYCZNYCH DŹWIĘKÓW I PYSZNYCH SMAKÓW”, które odbędzie się 20.02.2020 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej M-GOK.

Co więcej, w czwartek – 5 marca br. odbędzie się recital aktorsko-wokalny Katarzyny Żak z mnóstwem humoru w programie. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w ośrodku. Więcej informacji pod numerem telefonu: 665 716 534

Ponadto M-GOK w Borku Wlkp. zachęca również do udziału w konkursie na projekt „BRAMA – WITACZ”. Termin składania prac upływa 26.03.2020 r. Regulamin na www.mgok.borekwlkp.pl.

Opracowanie: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp.