Środa, 10 marca 2021 roku

Nabór na stanowisko urzędnicze w referacie ds. dróg

Starostwo Powiatowe w Gostyniu ogłosiło konkurs na stanowisko ds. bieżącego utrzymania dróg w Wydziale Komunikacji i dróg, referacie ds. dróg. Nabór nie jest związany z tworzeniem nowego etatu, a przekształceniami wewnątrz urzędu. Kandydat na stanowisko powinien legitymować się wykształceniem wyższym, posiadać prawo jazdy kat. B i umiejętność obsługi komputera. Aplikacje można składać do 19 marca 2021 roku.

Od przyszłego urzędnika wymaga się ponadto nieposzlakowanej opinii, obywatelstwa polskiego oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. Konieczna jest także znajomość ustaw: o drogach publicznych, o samorządzie powiatowym oraz kodeks postępowania administracyjnego. Dodatkowym atutem będzie staż pracy w administracji samorządowej.

W zakresie obowiązków nowo zatrudnionej osoby znajdą się sprawy związane z bieżącym utrzymaniem dróg (w tym bieżące naprawy i remonty dróg, prace interwencyjne i zlecenie ich wykonania, działania związane z oznakowaniem dróg, czystością pasa drogowego). Ponadto urzędnik na tym stanowisku koordynować będzie akcję zimowego utrzymania dróg, przygotowywać infrastrukturę drogową dla potrzeb obronnych, a także zajmować się wprowadzaniem ograniczeń bądź zamykaniem dróg i drogowych obiektów mostowych dla ruchu oraz wyznaczaniem objazdów.

Zainteresowane osoby mogą złożyć swoją aplikację osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyniu (ul. Wrocławska 256, Gostyń) lub wrzucić do skrzynki znajdującej się na drzwiach urzędu w nieprzekraczalnym terminie do 19 marca 2021 roku. Można ją także wysłać pocztą – decyduje data wpływu.

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze nie jest związane z tworzeniem nowego etatu w Starostwie Powiatowym w Gostyniu. Ma związek z przekształceniami wewnątrz urzędu.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Gostyniu.