Poniedziałek, 10 czerwca 2019 roku

O lesie dla dorosłych

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu zaprasza na wystawę fotograficzną i prelekcję o lesie pt. „Las w Nas – Co tak naprawdę wiemy o lesie? Jaka jest nasza łączność z naturą?”, która odbędzie się 13 czerwca o godzinie 17.00 w siedzibie Biblioteki.

Prelekcję poprowadzą Piotr Horzela i Magdalena Bębenek, którzy za pomocą anegdotek, a także filmów, zdjęć i nagrań audio skonfrontują leśne mity z rzeczywistością. Razem z uczestnikami wybiorą się w „podróż” do Puszczy Knyszyńskiej oraz przyjrzą się temu, czym jest las i jaką rolę natura pełni w naszym życiu, a także w jaki sposób uczyć się o niej i od niej.

Spotkanie zorganizowano w ramach projektu „Czyste czytanie”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Więcej szczegółów na temat projektu na ulotce. ULOTKA PDF

Opracowanie: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu