Czwartek, 13 sierpnia 2020 roku

Pomagają codziennie

Wiele osób w powiecie gostyńskim ciągle potrzebuje wsparcia. Dla części z nich, zwłaszcza tych, którzy znaleźli się w najtrudniejszej sytuacji, każda, nawet najmniejsza pomoc materialna jest ważna. Tu sprawdza się współdziałanie przedsiębiorców i organizacji pozarządowych.

Gostyński market SUPECO pomaga potrzebującym nie tylko od święta. Już od dłuższego czasu codziennie (od poniedziałku do soboty) wolontariusze Stowarzyszenia „DZIECKO” odbierają nadwyżki pieczywa z danego dnia i przekazują podopiecznym stowarzyszenia. Pomoc trafia też do matek i dzieci, które znalazły schronienie w Bonifraterskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Piaskach oraz do rodzin, które wspiera Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Za tę bezinteresowną postawę i za empatię wobec potrzebujących należą się kierownictwu marketu oraz jego personelowi serdeczne podziękowania.

Opracowanie: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu