Wtorek, 11 sierpnia 2020 roku

Pożyczka obrotowa dla mikro i małych przedsiębiorców

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego informuje o nowym produkcie finansowym dla mikro i małych przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego.

Podstawowe parametry Pożyczki Obrotowej: kwota pożyczki do 400 000,00 zł, oprocentowanie od 1,58% w skali roku, okres spłaty do 48 miesięcy, możliwość karencji w spłacie kapitału do 6 miesięcy, stałe oprocentowanie przez okres trwania umowy, nie wymagany udział własny, finansowana jest wartość brutto wydatków poniesionych w ramach POŻYCZKI OBROTOWEJ, dostępna również dla start-upów.

Przeznaczenie pożyczki: Środki Pożyczki Obrotowej muszą być przeznaczone na finansowanie kapitału obrotowego związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, w tym podatku od towarów i usług.

W celu uzyskania szerszej informacji zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń, tel.: 537 007 087, e-mail: kontakt@gospodarka.gostyn.pl oraz https://gospodarka.gostyn.pl/Pozyczka_Obrotowa.html

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego