Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Wtorek, 01 września 2020 roku

Przyznano tytuły „Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego”


Bogusław Janik, Andrzej Miałkowski oraz dr Grzegorz Wojciechowski – to kolejne osoby, które dołączyły do grona laureatów tytułu „Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego”.

27 sierpnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyniu uroczyście przyznano tytuły „Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego”. Do grona laureatów, decyzją Rady Powiatu Gostyńskiego dołączyli: Bogusław Janik, Andrzej Miałkowski oraz dr Grzegorz Wojciechowski.

Tytuł „Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego” jest wyróżnieniem przyznawanym corocznie przez Radę Powiatu Gostyńskiego. Stanowi formę nagrody za całokształt działalności zawodowej i społecznej, jak i za wybitny wkład i współpracę na rzecz powiatu gostyńskiego oraz promowanie go w kraju i poza granicami. Szczegółowe uzasadnienie wyboru można znaleźć pod linkiem: http://www.powiat.gostyn.pl/pl/zasluzony-dla-powiatu-gostynskiego w wykazie osób oraz instytucji, którym przyznano wyróżnienie.

Wręczenia tytułu dokonali: Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego Alfred Siama.


Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies