Wtorek, 28 maja 2019 roku

Spotkanie informacyjne "Biznes na starcie, czyli niezbędnik Młodego Przedsiębiorcy"

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza wszystkie osoby chcące założyć działalność gospodarczą na spotkanie informacyjne pn. „Biznes na starcie, czyli niezbędnik Małego Przedsiębiorcy”, które odbędzie się 28 maja 2019 r. o godzinie 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia (ul. 1 maja 13/3 w Gostyniu).

Na spotkaniu poruszone zostaną mi.in kwestie: jak można zdobyć finansowanie na start, zarówno ze środków zwrotnych (pożyczki preferencyjne) jak i bezzwrotnych (dotacje); jak wygląda proces rejestracji działalności gospodarczej; jakie obowiązki ma młody przedsiębiorca wobec Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji poprzez formularz internetowy dostępny pod adresem: https://gospodarka.gostyn.pl/Biznes_na_starcie.html

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego