Środa, 23 stycznia 2019 roku

Spotkanie z Powiatową Inspekcją Weterynaryjną

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne z Powiatową Inspekcją Weterynaryjną. Odbędzie się ono 30.01 (środa) w siedzibie SWPPG na ul. 1 Maja 13/3 63-800 Gostyń, w godzinach 10:00-12:00.

Wydarzenie kierowane jest do  przetwórców żywności pochodzenia odzwierzęcego,  producentów trzody chlewnej, rolników prowadzących Rolniczy Handel Detaliczny, sprzedających produkty, których składniki są pochodzenia zwierzęcego oraz  wszystkich przedsiębiorców, których dotyczą przepisy weterynaryjne

Na spotkaniu zostaną poruszone następujące tematy: zmiany w przepisach weterynaryjnych od 1 stycznia 2019 r.,  ASF (afrykański pomór świń) – jakie zagrożenie niesie ze sobą na ziemi gostyńskiej, Rolniczy Handel Detaliczny – aktualne przepisy.

Rejestracja na wydarzenie: https://przyjaznyurzadpiw.evenea.pl/

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Opracowanie: SWPPG