Piątek, 16 sierpnia 2019 roku

Strażacy zapraszają na Smogorzewski SIKOZLOT

17 sierpnia w Smogorzewie (gmina Piaski) odbędzie się Zlot Sikawek Ręcznych z terenu powiatu gostyńskiego. To pierwszy zlot zabytkowych wozów strażackich z całego powiatu. Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie, które odbędzie się przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Smogorzowie. Początek o godzinie 15.00. Dla gości i uczestników przygotowano wiele atrakcji, m.in.: konkursy, pokazy musztry, występy taneczne, a na zakończenie zabawę taneczną.

Projekt współfinansowany jest z Programu Grantów Społecznych powiatu gostyńskiego. Program Grantów Społecznych powiatu gostyńskiego PGS 0007 jest w całości finansowany przez powiat gostyński i Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu. Operatorem programu jest Stowarzyszenie „DZIECKO”. Operator został wyłoniony w drodze otwartego konkursu. Wsparcia udziela też Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Opracowanie: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu