Środa, 20 listopada 2019 roku

Sukces uczennicy ZSOiZ w Krobi

Julia Polowczyk – uczennica klasy 1c Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi – zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym pod hasłem "Ptaki chronione w Polsce". Krobska licealistka została nagrodzona za zdjęcie pt. „Łabędź niemy…”.

Konkurs miał poszerzyć wiedzę przyrodniczą uczniów, zwrócić ich uwagę na chronione i zagrożone gatunki ptaków. W etapie szkolnym wzięło udział 26 osób, które dostarczyły prace fotograficzne przedstawiające zagrożone ptaki na terenie Wielkopolski. Spośród nich jury wybrało 5 zdjęć, które zostały dostarczone do siedziby "FUNDACJI BIBLIOTEKI EKOLOGICZNEJ" w Poznaniu.

Opracowanie: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi