Czwartek, 02 sierpnia 2018 roku

Szkolenie: „Google Internetowe Rewolucje”

Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie. Na spotkaniu z doradcami Google dowiesz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej firmy.

Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie szkoleniem z promocji w Internecie.
Widząc potrzebę przyspieszamy i już 2 sierpnia w godzinach 11.00-13.00 zapraszamy na Google Internetowe Rewolucje! Miejsce spotkania to nasza siedziba, ul. 1 Maja 13/3 w Gostyniu.
Na wydarzenie zapraszamy osoby chcące założyć swoją działalność gospodarczą, pracowników MŚP oraz przedstawicieli NGO.

Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie. Na spotkaniu z doradcami Google dowiesz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej firmy. W czasie szkolenia poznasz narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Zobaczysz również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła: odpowiednio przygotować się do pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania; dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy; właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów.

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowe Rewolucje, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Szkolenie jest darmowe.

Więcej informacji oraz program dostępne są pod adresem: http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/488-google-internetowe-rewolucje-w-gostyniu.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 31.07.2018 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą internetową rejestrując się na stronie: https://googlegostyn.evenea.pl/. Liczba miejsc ograniczona.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wpierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego