Wtorek, 23 maja 2023 roku

Uwaga kierowcy i mieszkańcy Gminy Piaski 27.05.2023

27.05.2023 (sobota) - rusza  38 Bieg im. Bł. Edmunda Bojanowskiego.

Uważajcie na tych ulicach, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się w sobotę (27 maja) kierowcy przejeżdżający przez niektóre miejscowości w gminie Piaski.

Wszystko z uwagi na Ogólnopolski Bieg im. bł. Edmunda Bojanowskiego. Sprawdź, którędy możesz tego dnia nie przejechać.

W związku z imprezą organizatorzy informują o możliwych utrudnieniach i zamknięcia ruchu wzdłuż ulic:  Kopernika,     Bojanowskiego,  Poznańskiej,  Leśnej  i Drzęczewskiej.  Trudności mogą też występować:   w Smogorzewie i Drzęczewie Drugim.

Kierowcy proszeni są  o zachowanie szczególnej ostrożności  w godz. pomiędzy 11 – 12.30.

Za utrudnienia w ruchu  przepraszamy  i prosimy o wyrozumiałość.

Opracowanie: Z. Klimański