Środa, 13 maja 2020 roku

Uwaga! Utrudnienia na ul. Leśnej w Piaskach

Od 20 maja 2020 r. zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. Leśnej w Piaskach. Utrudnienia związane są  z przebudową  skrzyżowania ul. Leśnej i Drzęczewskiej w miejscowości Piaski. Wyłączony z ruchu będzie odcinek ul. Leśnej  na wysokości  drogi od  ośrodka zdrowia do skrzyżowania z drogą krajową nr 12.

Ruch wprowadzony będzie zgodnie z zatwierdzoną tymczasową organizacją ruchu i oznakowaniem:

1. objazd z miejscowości  Piaski do miejsowości Smogorzewo- Mszczyczyn odbywać będzie się drogą krajową nr 12 do miejscowości Gostyń  następnie drogą do klasztoru - Głogówko w kierunku Smogorzewa
  2. od miejscowości  Dolsk – Mszczyczyn należy kierować  się w kierunku Smogorzewo- Gostyń
  3. dojazd i wyjazd z ul Drzęczewskiej w Piaskach drogą gminną od Drzęczewa i Drzęczewa II

Wykonawcą robót  jest Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD - Gostyń Sp. z o.o. Grabonóg 69b.

Kierowcy zobowiązani są przestrzegać wprowadzonego oznakowania oraz osób kierujących ruchem. Wszystkich użytkowników prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za powstałe  utrudnienia.

Utrudnienia związane są z realizacją inwestycji w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.