Czwartek, 05 marca 2020 roku

Włącz kreatywność. Włącz EKOmyślenie

Stowarzyszenie Samorządów Południowo-Zachodniej Wielkopolski „Samorząd dla zrównoważonego rozwoju” oraz firma MONDI SIMET Sp. z o.o. ogłaszają ekologiczny konkurs plastyczny przeznaczony dla uczniów wszystkich szkół. Przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach: klasy I-IV, V-VII (szkoły podstawowe) oraz szkoły ponadpodstawowe. Tematem rywalizacji będzie dowolna interpretacja hasła: „Włączamy eko-myślenie”. Przewidziano dwa etapy: pierwszy szkolny polegać będzie na przeprowadzeniu wewnętrznych eliminacji w szkole. W drugim etapie wezmą udział autorzy maksymalnie 5 najlepszych prac z każdej kategorii wiekowej w danej szkole. Na podstawie zgłoszeń komisja konkursowa wybierze laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe. Ponadto wystawa prac zostanie zaprezentowana podczas Dożynek Powiatowych na Świętej Górze k. Gostynia 15 sierpnia 2020 roku.

Szczegóły rywalizacji w regulaminie.