Poniedziałek, 16 marca 2020 roku

Wszystkie urzędy i jednostki podległe zamknięte dla bezpośredniej obsługi

16 marca 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Gostyniu odbyło się  spotkanie sztabu zarządzania kryzysowego, w którym uczestniczyli: Starosta Gostyński, a także Wójtowie i Burmistrzowie gmin powiatu gostyńskiego. Samorządowcy wspólnie zdecydowali, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników, od 16 marca do odwołania we wszystkich urzędach a także jednostkach podległych nie będzie prowadzona bezpośrednia obsługa Klientów.

Pracownicy dostępni będą dla mieszkańców pod telefonem lub drogą mailową. W sytuacjach szczególnych, jeśli załatwienie sprawy wymaga osobistego przybycia do urzędu, należy wcześniej kontaktować się telefonicznie. Do urzędu może wówczas przyjść tylko osoba, której sprawa dotyczy.

Wspólna decyzja jest wynikiem zagrożenia epidemiologicznego, występującego na terenie całego kraju, a także współpracy, która opiera się przede wszystkim na dbaniu o dobro mieszkańców i pracowników.

Opracowanie Starostwo Powiatowe w Gostyniu