Piątek, 20 kwietnia 2018 roku

XV Gala Sportów Walki za nami

XV Gala Sportów Walki za nami. Impreza dostarczyła wszystkim ogromnej dawki emocji i adrenaliny. Po raz kolejny w Multiringu  odbyło się 10 stojących na wysokim poziomie walk, których rozstrzygnięcia do ostatniej sekundy nie można było przewidzieć. Nie obyło się także bez nieprzewidzianych niespodzianek. 1 walka bokserska, 2 pojedynki w formule K1, oraz 7 arcyciekawych walk MMA. Z 4 pojedynków Klub Sportowy Sporty Walki Gostyń wygrał 2 walki (Tobiasz Żalik oraz Marcin Kaczmarek), porażki doznał w walce nr. 3 Artur Skrzypczak , któremu stan zdrowia nie pozwolił w dokończeniu pojedynku. W pojedynku tym sponsorem było Starostwo Powiatowe w Gostyniu , a puchary zawodnikom wręczył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Gostyńskiego Janusz Sikora. Walka 12-letniej Kingi Krówki była niepunktowana ze względu na przepisy Ministerstwa Sportu. Poza miejscowymi Gostyńskiej publiczności zaprezentowali się zawodnicy z Leszna, Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, Żar, Koła, Włocławka, Sieradza, Krotoszyna, Rawicza oraz Ukrainy.

Opracowanie: Klub Sportowy Sporty Walki Gostyń