Piątek, 06 lipca 2018 roku

XVI. edycja Konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI. edycji Konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Konkursu, którego celem jest wyróżnienie i promocja najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom polskich produktów turystycznych. Do konkursu można zgłosić: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych lub imprezę turystyczną, obiekt, szlak, miejsce lub obszar.

Zgłoszeń do konkursu należy dokonać poprzez aplikację on-line, dostępną pod adresem https://konkurs.pot.gov.pl  do dnia 31 sierpnia br.

Prawo zgłaszania kandydatur do Konkursu przysługuje Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnym i Lokalnym Organizacjom Turystycznym, samorządom terytorialnym i gospodarczym, instytucjom, twórcom produktów turystycznych, stowarzyszeniom, fundacjom turystycznym, przedsiębiorcom prywatnym, a także organizatorom turystyki.

Nagrodą dla produktów wyróżnionych Certyfikatem POT jest włączenie ich w działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną na rynku krajowym oraz rynkach objętych działaniami jej Zagranicznych Ośrodków, a także możliwość posługiwania się tym prestiżowym logo. Warto podkreślić, że Certyfikat to także marketingowy atut w kampaniach promocyjnych: rekomendacja POT podnosi rangę i wzmacnia pozycję produktu i całej oferty.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna jest strategicznym partnerem konkursu, ściśle współpracującym z Polską Organizacją Turystyczną.

Opracowanie: Wielkopolska Organizacja Turystyczna