Czwartek, 21 listopada 2019 roku

Zaproszenie do udziału w konferencji Możliwości rozwoju Samorządów i Przedsiębiorców z sektora MŚP

Powiat Rawicki oraz Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. zapraszają  JST, a także przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego do udziału w konferencji pn. "Możliwości rozwoju Samorządów i Przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz WRPO 2014+". Wydarzenie będzie miało miejsce 27 listopada 2019 r. (środa) w godzinach 9.30 – 12.30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rawiczu (Rynek 17).

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom samorządowców i przedsiębiorców z sektora MŚP z terenu województwa wielkopolskiego, na bazie przeprowadzonych bezpośrednich konsultacji, przygotował ofertę produktową.

Oferta spółki w swoim założeniu przyczyni się do aktywizacji przedsiębiorczości lokalnej, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na wzmocnienie pozycji konkurencyjnej Państwa subregionu. Ponadto podczas spotkania Departament Wdrażania Programu Regionalnego UMWW zaprezentuje ofertę dotyczącą WRPO 2014+.

Rejestracji można dokonywać do 22 listopada pod adresem promocja@powiatrawicki.pl lub pod numerem telefonu 65 646 51 30.

Szczegółowy program konferencji znajduje się poniżej.

Opracowanie: Powiat Rawicki