Sobota, 24 sierpnia 2019 roku

Zaproszenie na dożynki powiatowo-gminne w Rawiczu

Gmina Rawicz oraz powiat rawicki zapraszają na dożynki powiatowo-gminne, które odbędą się 24 sierpnia 2019 r. w Rawiczu na terenie parku przy Placu Kultury.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13.30 mszą świętą dziękczynną w kościele pw. św. Andrzeja Boboli. Potem – o godzinie 14.30 – nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego wraz z miejskogórecką Orkiestrą Dętą na teren parku Domu Kultury w Rawiczu.

Od 15.00 organizatorzy zapraszają na uroczystości obrzędowe Święta Plonów przygotowane przez Stowarzyszenie Zespołu Regionalnego „Wisieloki” z Szymanowa. W programie imprezy m. in.: koncert zespołu „Łobuzy”, podsumowanie konkursu „Ukwiecona gmina Rawicz”, show strongmenów z mistrzami oraz zabawa taneczna z zespołem Woo Boo Doo.

Opracowanie: Starostwo Powiatowe w Rawiczu