Wtorek, 25 czerwca 2019 roku

Zaproszenie na szkolenie "RODO – zmiany w związku u ustawą sektorową z 21 lutego 2019 r.

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza wszystkich pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych na szkolenie „RODO – zmiany w związku u ustawą sektorową z 21 lutego 2019 r.”, które odbędzie się 25 czerwca 2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia (Gostyń, ul. 1 maja 13/3).

W programie: informacje wprowadzające na temat RODO; monitoring – jak go stosować by był zgodny z prawem; inne zmiany w Kodeksie Pracy; zmiany wprowadzone tzw. Ustawą Sektorową.

Aby zarejestrować się na szkolenie należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://bit.ly/swppg_rodo. Szczegółowy program znajduje się poniżej, a także na stronie www.gospodarka.gostyn.pl.

Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego