Czwartek, 05 września 2019 roku

Zasłużeni dla Powiatu Gostyńskiego

Grzegorz Marszałek, Jacek Śląski, Ksiądz Kanonik Henryk Szwarc oraz klub TKKF „Tęcza” przy Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – to lista tegorocznych Zasłużonych dla Powiatu Gostyńskiego. Decyzję w tej sprawie podjęła Rada Powiatu Gostyńskiego. Wręczenie tytułów miało miejsce podczas Dożynek Powiatowych Dobre Smaki Powiatu.

Grzegorz Marszałek, Jacek Śląski, Ksiądz Kanonik Henryk Szwarc oraz  klub TKKF „Tęcza”  przy Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – to lista tegorocznych Zasłużonych dla Powiatu Gostyńskiego. Decyzję w tej sprawie podjęła Rada Powiatu Gostyńskiego. Wręczenie tytułów miało miejsce podczas Dożynek Powiatowych Dobre Smaki Powiatu.

Tytuł ,,Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego" jest wyróżnieniem przyznawanym corocznie przez Radę Powiatu Gostyńskiego. Może być ono nadane obywatelom polskim i cudzoziemcom oraz instytucjom polskim i zagranicznym za wybitny wkład i współpracę na rzecz powiatu oraz promowanie go w kraju i za granicą. Przyznanie uprawnionym wyróżnienia następuje w drodze uchwały rady powiatu.

W tym roku tytuł otrzymali: Grzegorz Marszałek, Jacek Śląski, Ksiądz Kanonik Henryk Szwarc oraz  klub TKKF „Tęcza”  przy Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Szczegółowe uzasadnienie wyboru można znaleźć pod poniższym linkiem:  http://www.powiat.gostyn.pl/pl/zasluzony-dla-powiatu-gostynskiego