Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 12 lutego 2024 roku

Dublet w Mistrzostwach Powiatu Gostyńskiego dla ZSR w Grabonogu

W dniu 31.01.2024 r. Reprezentacja Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu chłopców zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gostyńskiego Szkół Ponadpodstawowych "Licealiada" w piłce siatkowej, które rozegrane zostały w ZSO w Gostyniu.

Do Mistrzostw zgłosiły się ZSOiZ Krobia, ZSR Grabonóg, ZSO Gostyń i taka też była kolejność końcowa turnieju. Szkołę reprezentowali: Alan Szymański, Amadeusz Okarmus, Szymon Siekierkowski, Norbert Mazurek, Alan Nadolski, Jakub Horała, Wojciech Niwczyk, Jan Zyffert, Filip Klarek.

Tydzień później tj. w dniu 07.02.2024 r.  na parkiet wybiegły dziewczęta. Reprezentacja Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu dziewcząt zajęła również drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gostyńskiego Szkół Ponadpodstawowych "Licealiada" w piłce siatkowej, które również rozegrane zostały w ZSO w Gostyniu.

Do Mistrzostw zgłosiły się ZSO Gostyń, ZSR Grabonóg, ZSOiZ Krobia i taka też była kolejność końcowa turnieju. Szkołę reprezentowały: Julia Żalik, Zofia Mikołajska, Julia Kasztelan, Julia Herman, Julia Antkowiak, Emilia Płuciniczak, Sara Zielichowska, Alicja Kasprzak.

Do finału Rejonowego w Lesznie, awansowały tylko pierwsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Opiekunem drużyn był mgr Zbigniew Klimański.

Opracowanie: ZSR w Grabonogu