Wtorek, 05 marca 2024 roku

Jarmark Wielkanocny 10.03.2024

Serdecznie zapraszamy na JARMARK WIELKANOCNY, który odbędzie się w niedzielę 10 marca 2024 roku w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik, który stanie się miejscem, gdzie lokalna kreatywność łączy się z wiosenną energią. Rękodzielnicze wydarzenie rozpocznie się
o godzinie 11:00, a zakończy o godzinie 17:00.

Rozpocznij swój dzień o godzinie 11:00 i zanurz się w morzu niezwykłych rękodzielniczych skarbów, które przyciągną Twoje zmysły i rozbudzą wyobraźnię. Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowych prezentów dla bliskich, czy po prostu pragniesz zanurzyć się w klimacie wiosennych inspiracji, ta wyjątkowa impreza jest dla Ciebie! Dołącz do nas, zabierz bliskich, weź udział w warsztatach, spróbuj wyrobów cukierniczych, miodów, serów. Poznaj też misternie wykonane industrialne meble, urokliwe świece, ceramikę i finezyjne makramy, które dodadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. A to dopiero początek! Przygotuj się na niezwykłe wiosenne ozdoby, biżuterię, torebki, maskotki i wiele innych wyjątkowych prezentów, które podkreślą magię nadchodzącej wiosny.

W trakcie imprezy odbywać będą się także warsztaty rękodzielnicze, które poprowadzą lokalni Wy-Twórcy. Już dzisiaj zapraszamy m.in. na kręcenie świec z węzy pszczelej z użyciem wosku naturalnego, wyplatanie makramowych jajeczek oraz tworzenie puszystych przyjaciół Wielkanocy (szczegóły na plakacie informacyjnym).

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy bardzo kreatywne zajęcia i animacje!

Serdecznie zapraszamy małych i dużych!

Szukajcie nas w mediach społecznościowych: https://fb.me/e/3pnj7VBiq

Organizatorzy: Wy-Twórcy Gostyń

Grupę wspiera: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego.