Czwartek, 01 lutego 2024 roku

PGS - Program Grantów Społecznych. Nabór wniosków 2024

Stowarzyszenie DZIECKO ogłasza Konkurs Grantowy

PGS - Program Grantów Społecznych

Termin składania wniosków upływa 22 lutego 2024 r.

Pula grantów to 55 000 zł!

Maksymalna wysokość grantów to 5 000 zł.

Spotkanie informacyjno szkoleniowe odbędzie się

7 lutego o godz. 17.00

w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu

Indywidualne doradztwo dla zainteresowanych grup odbędzie się między

12 – 16 lutego 2024 roku

za pośrednictwem platformy zoom po wcześniejszym zgłoszeniu na adres: ewa.misiaczyk@vp.pl

Celem konkursu jest wsparcie projektów, integrujących lokalną społeczność. Program prowadzony jest z myślą o tych, którzy podejmują wspólny wysiłek, abyw ich społecznościach żyło się lepiej. PGS realizować mogą Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Sołeckie, grupy sąsiedzkie, grupy hobbystyczne na terenach wiejskich, a także Rady Osiedli i młodzież na terenach miejskich, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa.

Konkurs dofinansowano ze środków Powiatu Gostyńskiego.

Regulamin konkursu: REGULAMIN

Opracowanie: Stowarzyszenie Dziecko