Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Poniedziałek, 18 maja 2020 roku

Czwartki z prawem online


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu do skorzystania z bezpłatnego doradztwa prawnego. Z powodu epidemii koronawirusa i wprowadzonych środków bezpieczeństwa SWPPG przenosi spotkania w przestrzeń wirtualną. Konsultacje odbędą się za pomocą narzędzia do spotkań online Jitsi.org, 21 maja w godzinach 13:00 – 15:00. Konsultacje poprowadzi mecenas Leszek Rozwora.

Aby skorzystać z bezpłatnego doradztwa prosimy o zostawienie swoich danych formularzu internetowym: http://bit.ly/prawo_SWPPG lub umówić się telefonicznie 537 007 087. W ramach programu będzie można skorzystać z bezpłatnego doradztwa prawnego w zakresie: Tarczy Antykryzysowej, prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy, sukcesji, umów handlowych, dochodzenia należności, prawa autorskiego i własności intelektualnej.
Doradztwo nie obejmuje przygotowywania projektów umów, pism procesowych oraz innych dokumentów.


Doradcy:
mecenas Przemysław Pawlicki – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Uniwersytetu Europejskiego "Viadrina" we Frankfurcie nad Odrą, który ukończył z tytułem Bachelor of German and Polish Law. W 2007 roku rozpoczął aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, W 2011 roku zdał egzamin radcowski i został wpisany na listę radców prawnych, prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz-Ls-2992. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w prawie procesowym, rodzinnym i administracyjnym. Zna biegle język niemiecki.

 
mecenas Leszek Rozwora – absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa oraz absolwent Studiów Podyplomowych w zakresie Gospodarki Nieruchomościami na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w specjalizacji szacowanie nieruchomości. W latach 2010 – 2014 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w 2014 roku został wpisany na listę radców prawnych. Prowadzi własną kancelarie prawną od 2007 roku.


Opracowanie: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego


 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies