Wtorek, 20 marca 2018 roku

Kolejna Gala Sportów Walki za nami

Kolejna Gala Sportów Walki za nami. Po raz pierwszy w Pępowie odbyła się Gala Boksu, a w niej mecz Ekstraligi Boksu Olimpijskiego oraz 1 walka w formule K1. Impreza dostarczyła wszystkim ogromnej dawki emocji i adrenaliny mimo, iż żaden pojedynek nie skończył się przed czasem. W pełnowymiarowym ringu odbyło się 12 stojących na wysokim poziomie walk, których rozstrzygnięcia do ostatniej sekundy nie można było przewidzieć. Na początku 3 przedwalki, później 8 walk meczu bokserskiego Wielkopolska kontra Duma Pomorza, a na deser walka wieczoru. Barwy Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń reprezentowało 4 zawodników: Kułaga, Szymański, Śląski oraz Łapawa. Sponsorem przed ostatniej walki w której zaprezentował się miejscowej publiczności Karol Łapawa było Starostwo Powiatowe w Gostyniu, a puchary wręczył zawodnikom po walce Wicestarosta Gostyński Czesław Kołak. Poza zawodnikami „SWG” publiczności zaprezentowali się zawodnicy z Krotoszyna, Poznania, Konina, Kalisza, Piły, Rawicza, Śremu oraz reprezentacja Dumy Pomorza.

Opracowanie: Stowarzyszenie Klub Sportowy Sporty Walki Gostyń