Aktualności

Fakty powiatowe facebook Youtube
Wtorek, 06 kwietnia 2021 roku

Mamusiu, nie możesz odejść…


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu prosi o pomoc:

Marta to 34-latka, która od października 2020 niemal ciągle żyje w ogromnym strachu. To wtedy dowiedziała się, że w jej ciele ukrył się chłoniak złośliwy... Szok i niedowierzanie musiały szybko ustąpić na rzecz motywacji i wiary w zwycięstwo. Nie było czasu na rozpacz. Bo przecież wychowuje samotnie wspaniałego 7-latka.

Od dnia diagnozy Marta dzielnie walczy, jednak choroba nie odpuszcza... Na domiar złego Marta straciła pracę, przez co jeszcze trudniej kontynuować leczenie, które wiąże się ze sporymi wydatkami. Robi jednak, co może, bo musi wygrać, musi żyć! Ma dla kogo… Ma 7-letniego synka, którego wychowuje sama. To on jest jej największą motywacją, największą siłą.

Wszystkie refundowane, dotychczas stosowane metody leczenia zostały wyczerpane - nowotwór okazał się silniejszy. Lekarze dali jednak nadzieję, oferując Marcie terapię Car-T Cell - terapię ostatniej szansy. Ta niestety nie jest w Polsce refundowana, mimo że jest ostatnią nadzieją na pokonanie nowotworu. Jej koszt zwala z nóg... Życie Marty zostało wycenione na około 1,5 miliona złotych! Ta niewyobrażalna kwota pozwoli jednak pokonać chorobę, pozwoli być mamą dla swojego synka!

Trwa akcja ratowania życia Marty – mieszkanki powiatu gostyńskiego.

Bez Ciebie jednak nigdy nie uda się zebrać tych ogromnych pieniędzy, a czas ucieka...

Pomóż ratować Martę!

Zbiórka ruszyła parę dni temu!

Liczy się każda wpłata

TUTAJ MOŻESZ POMÓC:

https://www.siepomaga.pl/walka-marty...

#Mamusiuniemożeszodejść


Opracowanie: PCPR w Gostyniu 

Strona powiat.gostyn.pl
korzysta z plików cookies