Środa, 14 listopada 2018 roku

Międzyprzedszkolny quiz patriotyczny

8 listopada 2018 r. w  Przedszkolu Miejskim  nr 5 im. „Kubusia Puchatka”, odbył się  międzyprzedszkolny quiz patriotyczny. Wzięły w nim udział reprezentacje trzech Przedszkoli Miejskich. Zanim przystąpiono do konkursowych zmagań przedszkolaki obejrzały krótki występ artystyczny w wykonaniu dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Gostyniu. Po występach uśmiechnięci uczestnicy przystąpili do quizu. W jego trakcie trzyosobowe drużyny m.in. układały puzzle godła Polski, odpowiadały na pytania, rozpoznawały charakterystyczne miejsca w Polsce i w naszym mieście. Po każdej konkurencji małych uczestników oceniała komisja, oni zaś otrzymywali cukierki za dobrze wykonane zadanie. Każde zadanie drużyny wykonywały znakomicie. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat naszej Ojczyzny. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami. Na koniec wspólnie wykonali flagę Polski.

Projekt jest współfinansowany z Programu Grantów Społecznych Powiatu Gostyńskiego.

Opracowanie: Przedszkole Miejskie nr 5 w Gostyniu