Poniedziałek, 30 grudnia 2019 roku

W sobotę 21.12.2019r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu odbył się „Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Totalizatora Sportowego”. Brały w nim udział seniorskie drużyny piłkarskie występujące na co dzień w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej na trawie i w hali. Na trybunach zasiedli działacze sportowi, byli piłkarze, rodziny zawodników biorących udział w turnieju, samorządowcy, kibice oraz osoby zainteresowane piłką nożną i halową. Wydarzenie zintegrowało piłkarską społeczność z powiatu gostyńskiego i województwa wielkopolskiego.

Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie Gostyński Futsal i cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gostynia i okolic. Impreza była wspaniałą okazją do wymienienia doświadczeń, rozmów i spotkania się wszystkich zainteresowanych piłką nożną. W trakcie spotkań zgromadzeni mieli okazję podziwiać wiele ciekawych zagrań, pięknych goli i interesujących akcji. Turniej ostatecznie wygrała drużyna Kani Gostyń, która otrzymała okazały puchar.

Opracowanie: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu